Mission: Oasis
Life Friendly Solution

W ramach współpracy Fundacji z Diakonią Misyjną Ruchu Światło-Życie pragniemy włączyć się w organizowanie przyjazdu i pobytu w Polsce (w ramach oazowego międzynarodowego spotkania młodzieży w Krościenku nad Dunajcem – rekolekcji) osób między innymi z Kenii, Chin, Pakistanu, Ukrainy i Białorusi. Niestety wielu z nich nie stać na taką podróż i pobyt w naszym kraju. Chcemy rozpocząć akcję pomocy i zbiórki środków na ten cel.

Wraz z młodzieżą z katolickiego Ruchu Światło-Życie Warszawa-Praga podejmujemy się sfinansowania przyjazdu i pobytu w Polsce dwóch osób z Kenii – Davida i Daniela.

Młodzi Afrykanie bardzo chcą uczestniczyć w przygotowanych w języku angielskim rekolekcjach w Krościenku. Przedsięwzięcie to wymaga uzbierania 7000 zł (3500 zł na jedną osobę; w tym bilet lotniczy i koszt pobytu w Polsce przez ok. 3 tygodnie). Zachęcamy wszystkich do zrezygnowania z jednego biletu do kina – co jest równoznaczne z około 20 zł i przekazania tych pieniędzy na cele misyjne. Im więcej osób włączy się w to przedsięwzięcie, tym łatwiej będzie pokryć wszystkie koszty pobytu Kenijczyków, a może również innych osób w Polsce.

Lukas Bank S.A. nr: 48 1940 1076 3068 1040 0002 0000

Plakat promujący akcję:

Dokument został dodany dnia 11.03.2010 o 19.21, ostatnio aktualizowany 8.04.2010 o 22.04